Üsküdar Pomem Kursu

İstanbul Üsküdar Pomem-Pmyo-Pöh-Bekçilik Parkur Hazırlık Kursu

Pomem,Pmyo,Pöh,Bekçi adayları için Parkura en iyi şekilde hazırlanmaları için bizlerin denetiminde ve gözetiminde olan Parkur Hazırlık Kurslarını Sizler İçin Yazıyoruz. İstanbul Üsküdar Pomem Parkur Hazırlık Kursu arayan öğrencilerimiz için En iyi ve En çok kazandıran Polis Hazırlık Kursu hakkında bilgi veriyoruz.

  • Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu

Polis Akademisi Tarafından alımı yapılan Pomem,Pmyo,Pöh,Bekçilik alımların tamamında fiziki yeterlilik parkuru bulunmaktadır. Parkurlar başvuran adayların çok fazla olmasından dolayı Pa (Polis Akademisi) Parkurda Polis adaylarını zorlayarak başvuru sayısını azaltmayı hedefler. Fiziki Yeterlilik Parkurunun Etkisi %25 iken Pöh Parkurunda %50’dir.

Yerinizi Ayırtmak veya Fiyat Bilgisi Almak İçin;

Pomem Alımlarında Fiziki Yeterlilik Aşaması

İstanbul Üsküdar Parkur Hazırlık Kursu 

Eğitimimiz

pomemparkurkursu.com

teknik ve taktik eğitimler

Teknik ve taktik eğitimlerimizde tüm haraketlerin detaylarına kadar sizlere gösteriyor ve tekrar yapıp harakete alışmanızı sağlıyoruz.

nizami spor salonu

İstanbul Kağıthane’de bulunan spor salonumuz Sınavda gireceğiniz spor salonunun bire bir aynısıdır.

fotosel ile saniye ölçümü

Fotoselimiz ile süre alımı yapıyor ve çalışmalardaki eksiklerinizi görüyor ve size detaylı şekilde anlatıyoruz.

kondisyon antrenmanları

Kondisyon Polis Parkuruna girecek tüm adaylar için çok önemlidir. Bu yüzden Belirli günlerde Kondisyon Antremanları yapıyor ve gelişiminize katkı sağlıyoruz.

uzman antrenörler

Her bir antrenörümüz alanında uzman ve bu sektörde 2 yıl ve üstü çalışmıştır. Tüm hatalarınızı görüp sizlere detaylı şekilde anlatıp Parkurda sürenizin düşmesini sağlamaktadır.

%100 saniye düşürme garantisi

Ne olursa olsun ilk geldiğiniz anda aldığınız süre ile son günlerde alacağınız süre aynı olmayacak! Bunun garantisini sizlere veriyoruz!

 

Üsküdar Pomem-Pmyo-Pöh-Bekçilik Parkur Hazırlık Kursu 

Yerinizi Ayırtmak veya Fiyat Bilgisi Almak İçin;