Ümraniye Pomem Parkur Kursu

İstanbul Ümraniye Pomem Parkur Hazırlık Kursu

Ümraniye Pomem Parkur Kursu ile Polis olma Hayallerinizi için sizi en iyi şekilde Parkur’a Hazırlıyoruz. Ümraniye’de Pomem Parkur Kursu Arıyorsanız doğru adrestesiniz! İstanbul Ümraniye Pomem Parkur Hazırlık Kursu  öğrencilerimiz için En iyi ve En çok kazandıran Polis Hazırlık Kursu hakkında bilgi veriyoruz.

Ümraniye’de Şu zamana kadar 5000’den fazla öğrenciyi parkura hazırlayan kursumuz, parkurun en tecrübeli hocalarıyla hizmet vermektedir. Haftanın Her günü Parkur eğitimlerimiz ile sizleri en iyi şekilde parkura hazırlıyoruz. Ümraniye Pomem Parkur Kursu ile hayallerinize bir adım daha yaklaşın! 

İstanbul Anadolu Yakasında Merkezi konumda bulunan Parkur Kursumuza ulaşımda oldukça kolay! Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Yerinizi Ayırtmak veya Fiyat Bilgisi Almak İçin;

Pomem Alımlarında Fiziki Yeterlilik Aşaması

İstanbul Ümraniye Parkur Hazırlık Kursu 

Eğitimimiz

pomemparkurkursu.com

teknik ve taktik eğitimler

Teknik ve taktik eğitimlerimizde tüm haraketlerin detaylarına kadar sizlere gösteriyor ve tekrar yapıp harakete alışmanızı sağlıyoruz.

nizami spor salonu

İstanbul Kağıthane’de bulunan spor salonumuz Sınavda gireceğiniz spor salonunun bire bir aynısıdır.

fotosel ile saniye ölçümü

Fotoselimiz ile süre alımı yapıyor ve çalışmalardaki eksiklerinizi görüyor ve size detaylı şekilde anlatıyoruz.

kondisyon antrenmanları

Kondisyon Polis Parkuruna girecek tüm adaylar için çok önemlidir. Bu yüzden Belirli günlerde Kondisyon Antremanları yapıyor ve gelişiminize katkı sağlıyoruz.

uzman antrenörler

Her bir antrenörümüz alanında uzman ve bu sektörde 2 yıl ve üstü çalışmıştır. Tüm hatalarınızı görüp sizlere detaylı şekilde anlatıp Parkurda sürenizin düşmesini sağlamaktadır.

%100 saniye düşürme garantisi

Ne olursa olsun ilk geldiğiniz anda aldığınız süre ile son günlerde alacağınız süre aynı olmayacak! Bunun garantisini sizlere veriyoruz!

 

Ümraniye Pomem Parkur Hazırlık Kursu 

Yerinizi Ayırtmak veya Fiyat Bilgisi Almak İçin;