Ücretsiz Pomem-Bekçi-Pmyo Parkur Kursları

11 Mart 2021 ile admin

Ücretsiz olarak faaliyet gösteren Pomem ve Bekçi Kursları nerdedir? Ücretsiz pomem kursu varmı? Ücretsiz Bekçilik Kursu varmı? Ücretsiz Pomem Kursu, Ücretsiz Bekçi Kursu,Ücretsiz Pmyo Kursu

Arkadaşlar tüm merak ettiğiniz soruları aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Ücretsiz Pomem Kursu

Akademi Atletik olarak Pomem Parkur çalışmaları yapmaktayız. Bu çalışmalarımıza esasen bazı durumlarda akademi olarak ücretsiz şekilde eğitim vermekteyiz. Bazı özel günlerde (Milli ve Dini Bayramlar) Ücretsiz şekilde eğitim yapmaktayız. Ancak Şehit Yakınları, Gazi Yakınlarına SÜRESİZ şekilde Parkur Kursumuzda Hizmet Alabilirler.

Ücretsiz Bekçi Kursu

Akademi Atletik olarak Bekçi Parkur çalışmaları yapmaktayız. Bu çalışmalarımıza esasen bazı durumlarda akademi olarak ücretsiz şekilde eğitim vermekteyiz. Bazı özel günlerde (Milli ve Dini Bayramlar) Ücretsiz şekilde eğitim yapmaktayız. Ancak Şehit Yakınları, Gazi Yakınlarına SÜRESİZ şekilde Parkur Kursumuzda Hizmet Alabilirler.

Ücretsiz Pmyo Kursu

Akademi Atletik olarak Pmyo Parkur çalışmaları yapmaktayız. Bu çalışmalarımıza esasen bazı durumlarda akademi olarak ücretsiz şekilde eğitim vermekteyiz. Bazı özel günlerde (Milli ve Dini Bayramlar) Ücretsiz şekilde eğitim yapmaktayız. Ancak Şehit Yakınları, Gazi Yakınlarına SÜRESİZ şekilde Parkur Kursumuzda Hizmet Alabilirler.

Ücretsiz Olarak Hizmet Veren Kurslarımız

Ümraniye Pomem-Bekçi-Pmyo Parkur Hazırlık Kursu

Kağıthane Pomem-Bekçi-Pmyo Parkur Hazırlık Kursu