Tuzla Pomem Kursu

İstanbul Tuzla Pomem-Pmyo-Pöh-Bekçilik Parkur Hazırlık Kursu

Pomem,Pmyo,Pöh,Bekçi adayları için Parkura en iyi şekilde hazırlanmaları için bizlerin denetiminde ve gözetiminde olan Parkur Hazırlık Kurslarını Sizler İçin Yazıyoruz. İstanbul Tuzla Pomem Parkur Hazırlık Kursu arayan öğrencilerimiz için En iyi ve En çok kazandıran Polis Hazırlık Kursu hakkında bilgi veriyoruz.

  • Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu

Polis Akademisi Tarafından alımı yapılan Pomem,Pmyo,Pöh,Bekçilik alımların tamamında fiziki yeterlilik parkuru bulunmaktadır. Parkurlar başvuran adayların çok fazla olmasından dolayı Pa (Polis Akademisi) Parkurda Polis adaylarını zorlayarak başvuru sayısını azaltmayı hedefler. Fiziki Yeterlilik Parkurunun Etkisi %25 iken Pöh Parkurunda %50’dir.

Yerinizi Ayırtmak veya Fiyat Bilgisi Almak İçin;

Pomem Alımlarında Fiziki Yeterlilik Aşaması

Ön Lisans ve Lisans kapsamında Sınav giriş belgeleri yayımladı. Adayları sınav giriş belgelerine göre farklı şehirlerde bulunan parkurda ter dökecekler. Binlerce erkek ve kadın aday sınavda başarılı olabilmek için ve bir sonraki adıma geçebilmek için yarış yapacaklar.

26. Dönem POMEM Giriş Sınavı Fiziki Yeterlilik Sınav Parkuru toplamda 72 metreden oluşmaktadır. Buna göre  29 metre uzunluğunda ve ağırlıkların başındaki duba ile takla minderinin başındaki duba arası 14 metre eninde, takla atma minderinin başındaki duba ile bitiriş çizgisine kadar 29 metre uzunluğunda ve 7 istansyondan oluşacaktır.

SONRAKİ AŞAMA NE OLACAK?

Fiziki yeterlilik sınavında başarılı olan adaylar, mülakat sınav komisyonu tarafından mülakat sınavına tabi tutulurlar.

Adaylara, soruların yazılı olduğu bir kart çektirilir. Konu hakkında düşünmesi ve sunum yapması için süre verilir. Konu ile ilgili komisyonca adaya sorular sorulabilir. Değerlendirmede adayın;

  • Konu hakkında bilgi düzeyi,
  • Kendisinden istenileni kavrama,
  • Özgüveni,
  • İfade etme yeteneği,
  • Beden dilini kullanma becerisi,
 
 

İstanbul Tuzla Parkur Hazırlık Kursu 

Pomem Parkur Hazırlık Kursu, İstanbul’da 800 den fazla öğrencinin sınavda başarılı olmasını sağlamış ve her daim %100 olumlu geri dönüş alınmış bir Kurstur.

 

Kurs İçerisinde Sizleri Neler Bekliyor?

 

TEKNİK VE TAKTİK EĞİTİMLER

 

Teknik ve taktik eğitimlerimizde tüm haraketlerin detaylarına kadar sizlere gösteriyor ve tekrar yapıp harakete alışmanızı sağlıyoruz.

NİZAMİ SPOR SALONU

 

İstanbul Kağıthane’de bulunan spor salonumuz Sınavda gireceğiniz spor salonunun bire bir aynısıdır.

FOTOSEL İLE SANİYE ÖLÇÜMÜ

 

Fotoselimiz ile süre alımı yapıyor ve çalışmalardaki eksiklerinizi görüyor ve size detaylı şekilde anlatıyoruz.

KONDİSYON ANTREMANLARI

 

Kondisyon Polis Parkuruna girecek tüm adaylar için çok önemlidir. Bu yüzden Belirli günlerde Kondisyon Antremanları yapıyor ve gelişiminize katkı sağlıyoruz.

UZMAN ANTRENÖRLER

 

Her bir antrenörümüz alanında uzman ve bu sektörde 2 yıl ve üstü çalışmıştır. Tüm hatalarınızı görüp sizlere detaylı şekilde anlatıp Parkurda sürenizin düşmesini sağlamaktadır.

%100 SANİYE DÜŞÜRME GARANTİSİ!

 

Ne olursa olsun ilk geldiğiniz anda aldığınız süre ile son günlerde alacağınız süre aynı olmayacak! Bunun garantisini sizlere veriyoruz!

Tuzla Pomem-Pmyo-Pöh-Bekçilik Parkur Hazırlık Kursu 

Yerinizi Ayırtmak veya Fiyat Bilgisi Almak İçin;