Pomem Başvuru

5 Şubat 2021 ile admin

27. Dönem POMEM 2021 sınavına katılmak için başvuru yapan adaylar, POMEM sınav tarihinin açıklanmasını bekliyordu. Emniyet Genel Müdürlüğü’nün (EGM) amir ve memur sınıflarında polis ihtiyacını karşılayan yüksek öğretim kurumu Polis Akademisi tarafından, POMEM’lere 27. dönem öğrenci alım sınavıyla ilgili duyuru yayımladı. 

POMEM SINAV TARİHİ NE ZAMAN?

Polis Akademisi tarafından yayınlanan duyuruya göre,

27. Dönem POMEM sınavları Ön Sağlık Kontrolü aşamasıyla 15 Şubat 2021 tarihinde başlayacak. Başvuru ile ilgili detaylar Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet adresinden açıklanacak. POMEM’e giriş sınavları, ön sağlık kontrolünden sonra fiziki yeterlilik sınavı ve mülakat sınavı şeklinde yapılacak.

ÖN SAĞLIK KONTROLÜ

Adaylar POMEM sınavlarına girmeden önce ön sağlık komisyonu tarafından ön sağlık kontrolünden geçirilir. Ön sağlık kontrolü komisyonu adaylar hakkında “Polis Meslek Eğitim Merkezi Öğrenci Adayı Olur” veya “Polis Meslek Eğitim Merkezi Öğrenci Adayı Olamaz” şeklinde karar verir. Hakkında “Polis Meslek Eğitim Merkezi Öğrenci Adayı Olamaz” kararı verilen adaylar, bir sonraki sınav aşamasına geçemezler.

Daha Detaylı Bilgi İçin;

https://www.pa.edu.tr/

İstanbul Parkur Hazırlık Kursu

İstanbul’da ikamet ediyorsanız ve Pomem Parkur Hazırlık Kursu arıyorsanız, bizim gözlemimiz altında olan ve daima Öğrenci adaylarını sınava en iyi şekilde hazırlayan ve Ekonomik olarakta cebinizi yakmayacak kursları itina ile araştırıp buluyor ve sizlere gösteriyoruz. Bu Bağlamda Sizlere İstanbul İçerisinde Önereceğimiz Kurslar Bulunmaktadır.

İstanbul Kağıthane Pomem Parkur Hazırlık Kursu

İstanbul Eyüp Pomem Parkur Hazırlık Kursu

İstanbul Alibeyköy Pomem Parkur Hazırlık Kursu

Sizde Parkurunuzu Buraya Eklemek İsterseniz Bizimle İletişime Geçin.

0(505) 368 60 91