Havza Pomem Kursu

 

POMEM-BEKÇİ-PMYO PARKUR HAZIRLIK KURSU

💯 Pomem,Pmyo,Bekçi Parkur Hazırlık Kursu ile Polis olma hayallerinizi gerçekleştirin! Sektörün en iyi hocaları ile çalışın, işinizi şansa bırakmayın.

📍Aylardır belkide Yıllardır hayalini kurduğunuz PomemBekçi veya Pmyo (Polis Meslek Yüksekokulu) Akademi Atletik Parkur Kursu ile Gerçeğe Dönüşüyor! İstanbul’da Eğitimlerine başlayan Akademi Atletik Tüm Türkiye’ye yayılımcı politika izleyerek Dört bir yana dağılmayı hedefliyor. Tek hedefimiz ve ideolojimiz PomemBekçi veya Pmyo sınavına giren öğrencilerin Parkur Sınavını başarıyla geçmesini Sağlamaktır.

 

📍Pomem-Bekçi-Pmyo Parkur Hazırlık Kursu Alımlarda parkur puanının %25’i, yazılı sınavın %25’i ve sözlü mülakatın %50’si toplanıp adayların sıralaması oluşturulmaktadır. Bundan dolayı parkurdan alacağınız %25 puanın etkisi oldukça fazladır.

Şehrindeki en iyi imkanlara sahip Pomem – Bekçilik- Pmyo Parkur Hazırlık Kursunda Antrenman yapıp Parkur sınavına en iyi şekilde hazırlan! Polislik hayallerini erteleme!

📍Parkur Hazırlık Kurslarımız;

✔ Pomem Parkur Hazırlık Kursu

✔ Bekçilik Parkur Hazırlık Kursu

✔ Pmyo Parkur Hazırlık Kursu

✔ Jamyo Parkur Hazırlık Kursu

Eğitim'de Neler Yapıyoruz?

pomemparkurkursu.com

teknik ve taktik eğitimler

Teknik ve taktik eğitimlerimizde tüm haraketlerin detaylarına kadar sizlere gösteriyor ve tekrar yapıp harakete alışmanızı sağlıyoruz.

nizami spor salonu

İstanbul Kağıthane’de bulunan spor salonumuz Sınavda gireceğiniz spor salonunun bire bir aynısıdır.

fotosel ile saniye ölçümü

Fotoselimiz ile süre alımı yapıyor ve çalışmalardaki eksiklerinizi görüyor ve size detaylı şekilde anlatıyoruz.

kondisyon antrenmanları

Kondisyon Polis Parkuruna girecek tüm adaylar için çok önemlidir. Bu yüzden Belirli günlerde Kondisyon Antremanları yapıyor ve gelişiminize katkı sağlıyoruz.

uzman antrenörler

Her bir antrenörümüz alanında uzman ve bu sektörde 2 yıl ve üstü çalışmıştır. Tüm hatalarınızı görüp sizlere detaylı şekilde anlatıp Parkurda sürenizin düşmesini sağlamaktadır.

%100 saniye düşürme garantisi

Ne olursa olsun ilk geldiğiniz anda aldığınız süre ile son günlerde alacağınız süre aynı olmayacak! Bunun garantisini sizlere veriyoruz!

 

Pomem-Bekçilik-Pmyo-Jamyo Bilgilendirme

✅ Whatsapp Grubumuza Katılın ve Anında Tüm Son Dakika Bilgilerini, Parkur Hakkında,Ön sağlık hakkında Tüm bilgilendirmelerini Whatsapp Grubumuzda Paylaşıyoruz. Herkesten önce sizin haberiniz olsun isterseniz Grubumuza Katılabilirsiniz.

✅ Aşağıdaki Formu Doldurursanız Şehrinizde yada İlçenizde açılan Pomem-Bekçi-Pmyo-Jamyo Parkur Hazırlık Kursundan İlk sizin haberiniz olsun! 

❗️ Mail ve Telefon ile Sizi bilgilendireceğimiz için lütfen Mail ve Telefon Numaranızı Doğru Şekilde Giriniz.