Adıyaman Merkez Pomem Kursu

Adıyaman Pomem-Pmyo-Pöh-Bekçilik Parkur Hazırlık Kursu

Pomem,Pmyo,Pöh,Bekçi adayları için Parkura en iyi şekilde hazırlanmaları için bizlerin denetiminde ve gözetiminde olan Parkur Hazırlık Kurslarını Sizler İçin Yazıyoruz. Adıyaman Pomem Parkur Hazırlık Kursu arayan öğrencilerimiz için En iyi ve En çok kazandıran Polis Hazırlık Kursu hakkında bilgi veriyoruz.

Polis Akademisi Tarafından alımı yapılan Pomem,Pmyo,Pöh,Bekçilik alımların tamamında fiziki yeterlilik parkuru bulunmaktadır. Parkurlar başvuran adayların çok fazla olmasından dolayı Pa (Polis Akademisi) Parkurda Polis adaylarını zorlayarak başvuru sayısını azaltmayı hedefler. Fiziki Yeterlilik Parkurunun Etkisi %25 iken Pöh Parkurunda %50’dir.

Parkur Hazırlık Kursumuz İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

Pomem – Pmyo – Bekçi Parkur Hazırlık Kursumuz İçin Aşağıdaki Formu Eksiksiz Şekilde Doldurunuz. Formu Doldurduktan Kısa Bir Süre Sonra Ekibimiz Sizinle En Kısa Süre İçerisinde İletişime Geçecekler.

Pomem Alımlarında Fiziki Yeterlilik Aşaması

Ön Lisans ve Lisans kapsamında Sınav giriş belgeleri yayımladı. Adayları sınav giriş belgelerine göre farklı şehirlerde bulunan parkurda ter dökecekler. Binlerce erkek ve kadın aday sınavda başarılı olabilmek için ve bir sonraki adıma geçebilmek için yarış yapacaklar.

26. Dönem POMEM Giriş Sınavı Fiziki Yeterlilik Sınav Parkuru toplamda 72 metreden oluşmaktadır. Buna göre  29 metre uzunluğunda ve ağırlıkların başındaki duba ile takla minderinin başındaki duba arası 14 metre eninde, takla atma minderinin başındaki duba ile bitiriş çizgisine kadar 29 metre uzunluğunda ve 7 istansyondan oluşacaktır.

SONRAKİ AŞAMA NE OLACAK?

Fiziki yeterlilik sınavında başarılı olan adaylar, mülakat sınav komisyonu tarafından mülakat sınavına tabi tutulurlar.

Adaylara, soruların yazılı olduğu bir kart çektirilir. Konu hakkında düşünmesi ve sunum yapması için süre verilir. Konu ile ilgili komisyonca adaya sorular sorulabilir. Değerlendirmede adayın;

  • Konu hakkında bilgi düzeyi,
  • Kendisinden istenileni kavrama,
  • Özgüveni,
  • İfade etme yeteneği,
  • Beden dilini kullanma becerisi,
 
 

Adıyaman Parkur Hazırlık Kursu 

Pomem Parkur Hazırlık Kursu, Türkiye’de 800 den fazla öğrencinin sınavda başarılı olmasını sağlamış ve her daim %100 olumlu geri dönüş alınmış bir Kurstur.

Kurs İçerisinde Sizleri Neler Bekliyor?

Adıyaman Pomem-Pmyo-Pöh-Bekçilik Parkur Hazırlık Kursu 

Teknik ve Taktik Eğitimler

Teknik ve taktik eğitimlerimizde tüm haraketlerin detaylarına kadar sizlere gösteriyor ve tekrar yapıp harakete alışmanızı sağlıyoruz.

Kondisyon Antrenmanları

Kondisyon Polis Parkuruna girecek tüm adaylar için çok önemlidir. Bu yüzden Belirli günlerde Kondisyon Antremanları yapıyor ve gelişiminize katkı sağlıyoruz.

Uzman Antrenörler

Her bir antrenörümüz alanında uzman ve bu sektörde 2 yıl ve üstü çalışmıştır. Tüm hatalarınızı görüp sizlere detaylı şekilde anlatıp Parkurda sürenizin düşmesini sağlamaktadır.

%100 Süre Gelişim Garantisi

Ne olursa olsun ilk geldiğiniz anda aldığınız süre ile son günlerde alacağınız süre aynı olmayacak! Bunun garantisini sizlere veriyoruz!